„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zapraszamy na Piknik z rowerem

23 września na godz. 9.00 wszystkich miłośników rowerów serdecznie zapraszamy na PIKNIK z ROWEREM „Jak jeździć po terenach górskich” na trasę KACWIN – OSTURNIA – ŁAPSZANKA organizowanego przez Lokalną Grupę Działania Spisz - Podhale, Interreg V-A Polska Słowacja w ramach projektu „Transgraniczna promocja tras turystycznych Podhala i Spisza”.  Tematem przewodnim Pikniku jest ścieżka rowerowa – Pętla Spiska.

Do udziału zachęcamy wszystkich rowerzystów małych i dużych, partnerów projektu, turystów i mieszkańców gmin Łapsze Niżne, Bukowina Tatrzańska, Nowy Targ, Velka Frankova i okolic. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Impreza ma charakter plenerowy.

Warsztaty rozpoczynają się o godz. 9.00 w Kacwinie (budynek starej szkoły). Zorganizowana grupa ruszy trasą z Kacwina przez Osturnię na Łapszankę.

Na mecie (przełęcz nad Łapszanką) będzie przygotowany dla uczestników warsztatów piknik, gry, zabawy i warsztaty plenerowe oraz szkolenie z podstaw jazdy na pumptracku.

By wziąć udział w warsztatach rowerowych należy dokonać rejestracji telefonicznej dziecka pod numerem telefonu: 18 30 002 17 do 22 września 2017r.

Uczestnicy warsztatów muszą mieć ze sobą: kask, kamizelkę odblaskową, paszport/dowód osobisty

Na uczestników warsztatów czekają atrakcyjne gadżety rowerowe.

ZałącznikRozmiar
Image icon plakaty rower 2.jpg3.45 MB