„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Ankieta oferty turystycznej

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry” w ramach Programu Współpracy Transgranicznej INTERREG V-A Polska-Słowacja 2014 – 2020 na realizację mikroprojektu "Transgraniczna promocja tras turystycznych Podhala i Spisza" umowy o dofinansowanie mikroprojektu wspólnego nr INT/ET/TAT/1/I/B/0062.

 

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Spisz - Podhale w ramach mikroprojektu "Transgraniczna promocja tras turystycznych Podhala i Spisza" planuje stworzyć ofertę turystyczną trzech gmin członkowskich tj. Bukowiny Tatrzańskiej, Łapsz Niżnych i Nowego Targu w jednym miejscu.

Zapraszamy przedsiębiorców prowadzących usługi noclegowe, gastronomiczne i inne z branży okołoturystycznej (np. wypożyczalnie rowerów, sprzętu pływającego, sklepy, apteki, stacje paliw, itp.) oraz osoby prowadzące gospodarstwa agroturystyczne, tworzące produkty lokalne na sprzedaż do wypełnienia ankiety online.

Ankietę można uzupełnić o zdjęcia. Można przesłać maksymalnie 4 zdjęcia o łącznej pojemności do 30 MB na adres mailowy: lgd.spisz@gmail.com z dopiskiem w temacie: nazwa/imię i nazwisko usługodawcy oraz miejscowość.

 

Załącznik Rozmiar
Office spreadsheet iconMiejsca do importu Spisz-Podhale_wzor.xls 162 KB