„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Zaprezentuj swój projekt na Festiwalu Funduszy Europejskich

Zaprezentuj swój projekt na Festiwalu Funduszy Europejskich "Małopolska myśli o Tobie"

Aby wziąć udział w Festiwalu Funduszy Europejskich "Małopolska myśli o Tobie" należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się poniżej:

http://www.festiwal.fundusze.malopolska.pl/zgloszenia

Opis aktywności na stoisku powinien zawierać najistotniejsze informacje, które zachęcą mieszkańców i turystów do odwiedzenia imprezy. 

W opisie stoiska należy zamieścić odpowiedzi na pytania: 

  • co ciekawego beneficjent ma do zaoferowania odwiedzającym?
  • czy planowane są dodatkowe atrakcje dla dzieci (konkursy, zajęcia edukacyjne, zabawy i gry dla dzieci itp.)?
  • czy planowane są szkolenia/warsztaty dla odwiedzających?
  • czy planowane są aktywności na scenie?

Już po raz drugi – od maja do sierpnia – Festiwal będzie gościł w 5 miastach Małopolski: Nowym Targu, Tarnowie, Nowym Sączu, Oświęcimiu oraz Olkuszu.

1311.jpg

Festiwal Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie” to cykl imprez plenerowych, które łączą w sobie świetną zabawę dla całej rodziny, dobrą muzykę oraz sporą dawkę informacji (podanych w bardzo atrakcyjny sposób) o tym, jak realizować swoje marzenia i pomysły dzięki Funduszom Europejskim.

Miliony atrakcji

Dla uczestników Festiwalu przygotowaliśmy wiele atrakcji! Na specjalnie zaaranżowanych stoiskach będą prezentować się wystawcy, którzy sięgnęli po unijne dotacje i zrealizowali ciekawe projekty. Dla wszystkich odwiedzających zaproponują liczne aktywności, takie jak: zabawy interaktywne, warsztaty, prezentacje, porady medyczne, degustacje własnych wyrobów oraz wiele innych. 

porady nt. unijnych dotacji... 

Wszyscy zainteresowani unijnymi dotacjami będą mogli skorzystać z porad, szkoleń i warsztatów organizowanych przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich. 

artyści i muzyka na żywo... 

Na festiwalowej scenie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej oraz utalentowani artyści z Małopolski. 

frajda dla maluchów... 

Na najmłodszych czekać będzie bezpłatna, kolorowa strefa zabaw z dmuchańcami i wieloma atrakcjami przygotowanymi przez profesjonalnych animatorów. 

zabawy, konkursy i nagrody... 

Dla wszystkich, którzy lubią rywalizację, przygotowaliśmy liczne konkursy z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Świetna zabawa gwarantowana!

Kalendarz imprez:

  • 15 maja – Nowy Targ (Rynek)
  • 5 czerwca – Tarnów (Rynek)
  • 12 czerwca – Nowy Sącz (Rynek)
  • 7 sierpnia – Oświęcim (Rynek)
  • 21 sierpnia – Olkusz (Rynek)

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich, z sukcesem zrealizowałeś swój projekt, zgłoś się do udziału w Festiwalu Funduszy Europejskich jako WystawcaLink prowadzi do serwisu zewnętrznego

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego:

http://www.fundusze.malopolska.pl/wiadomosci/program-regionalny/wiadomosci/zglos-sie-jako-wystawca-na-festiwal-funduszy-europejskich-malopolska-mysli-o-tobie